פרופיל החברה

פלתורס ברמן סוכנות לביטוח נוסדה בשנת 1928 בירושלים תחת השם "דוד ברמן", מאז ועד היום מהווה כאחת מסוכנויות הביטוח הגדולות  בירושלים ומהוותיקות בישראל, סוכנות ביטוח נמרצת שחרתה על דגלה את ערכי ההוגנות והדאגה לכל לקוח.

עם השנים סוכנות ברמן התמזגה עם ענקית הביטוח "פלתורס ביטוח", ברוקר הביטוח הראשון והגדול בישראל בתחום הביטוח האלמנטרי.

היתרונות של סוכנות גדולה כמו פלתורס ביטוח, והניסיון הרב שצברה סוכנות ברמן, הצעידו את הסוכנות המאוחדת אל עידן חדש בתחום הביטוח.

במהלך עשרות שנות פעילות, צברה פלתורס ברמן ידע וניסיון מקצועי רחב במציאת פתרונות ביטוח מותאמים במדויק לצרכי לקוחותיה, ובפיתוח מוצרים חדשים בתחום האלמנטרי, הפיננסי, ביטוחי החיים, הפנסיה, הבריאות, ועוד.

ההון האנושי והצוות המקצועי שעומדים מאחורי הפעילות, הם אלה שמעניקים לאלפי המבוטחים של פלתורס ברמן (ובכללם תאגידים, מוסדות, עסקים, חברות ולקוחות פרטיים) את השקט הנפשי והביטחון כי ברגע האמת יעמוד לצדם כוח נחוש, החלטי ומיומן שיידע להשיג עבורם את התוצאה האופטימלית.

פלתורס ברמן מתחייבת להמשיך ולהוביל את לקוחותיה אל עתיד בטוח יותר, תוך שמירה מתמדת על זכויותיהם, מתן מענה לשינויים בענף הביטוח, ופיתוח של מגוון רעיונות ומוצרים שמטרתם להעניק לכל לקוח את הפתרון הביטוחי המושלם עבורו.

העמוד בבנייה