ביטוח רכב אונליין

ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון

ביטוח רכוש כנגד גניבה ונזקים שונים לרכב

ביטוח מקיף לרכב הינו ביטוח משלים לביטוח החובה שמיועד לכסות רק נזקי גוף מתאונות. הביטוח המקיף מכסה את האחריות לנזק שנגרם לרכוש שלך או של צד שלישי, כתוצאה מתאונת דרכים או גניבה, ובכך מעניק לך הגנה רחבה ככל הניתן בעת נסיעה על הרכב. הביטוח המקיף לרכב של מגדל מעניק לך כיסויים רחבים המותאמים לך אישית ובמחירים אטרקטיביים.

ביטוח מקיף לרכב אינו מחויב עפ"י חוק, אך הוא חיוני למען השקט הנפשי שלכם, ומספק הגנה וכיסוי מקיף גם לרכב עצמו, ולא רק לצד ג', וזאת בכל המקרים שבהם נגרם לרכב נזק או אובדן מוחלט (טוטאלוס) בעקבות אסון טבע, שריפה, שיטפון, רעידות אדמה והצפות, כמו גם במקרים בהם נגרם נזק בעקבות מעשי השחתה, פריצה, גניבה, תאונה וכו'. במקרים אלו יקבל המבוטח פיצוי כספי מטעם חברת הביטוח, שמטרתו לכסות את ההוצאות על הנזקים שנגרמו לרכוש.
ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי בשני מצבים גם יחד – במצב בו בעל הרכב אשם בנזק, ובמצב בו גורם אחר הוביל לתאונה או לנזק.

הרוב המכריע של הנהגים בישראל בוחרים לרכוש פוליסת ביטוח מקיף לרכב, ולא להסתפק בביטוח החובה בלבד, מפני שביטוח זה מעניק סל כיסויים רחב ביותר, על כל מקרה שלא יבוא. בנוסף, מבוטח שנקלע למצב בו נגרם נזק לרכבו, יכול ליהנות מראש שקט מהעובדה שחברת הביטוח תכסה את ההוצאות, וזאת לעומת נהג שלא רכש ביטוח מקיף, וביום בהיר אחד מתמודד עם דרישות כספיות גבוהות ולא צפויות.

מה כולל ביטוח מקיף לרכב פרטי ומסחרי עד 3.5 טון?

הכיסוי הביטוחי כולל:

ניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי על ידי רכישת כתבי שירות נוספים כגון:

הצטרפות אונליין

לתשומת ליבך, המידע שמוצג לעיל הינו מידע תמציתי בלבד. הפרטים המלאים בנוגע לתכנית לרבות ההרחבות השונות מפורטים בתנאי הפוליסות והם אלו המחייבים.

העמוד בבנייה